Loading...

Rodinné domy na kľúč – Golianovo

Ponúkame novostavby alebo výstavbu rodinných domov s výmerou zastavanej plochy 54 m2, 75 m2, 93 m2, 108 m2, 129 m2. V nasledovnej ponuke si môžete vybrať z 8 projektov navrhnutých s dôrazom vyhovieť nárokom všetkých klientov. Lokalita výstavby a stavieb je obec Golianovo časť Horné lúky. Nachádza sa na okraji obce smerom na Veľký Lapáš. Veľkosť pozemku je voliteľná, cena za 1m2 pozemku je 33 € bez DPH.

Na konci zoznamu nájdete špecifikácie, podľa ktorých sú jednotlivé časti domov zhotovené a tiež galériu obrázkov zobrazujúcich aktuálny stav, s cieľom vytvoriť komplexný obraz o projekte. Galériu budeme priebežne aktualizovať.

Výhody:

 • ulice s osvetlením
 • tichá lokalita, atraktívna pre výstavbu
 • vzdialenosť od Nitry 9 km
 • vjazd na diaľnicu R1 6 km
 • prispôsobenie sa klientovi a jeho nárokom (garáž, prístrešok, dispozícia, použité materiály a podobne)

httpv://www.youtube.com/watch?v=SCC_ZcimEsY&feature=player_embedded

________________________________________________________________________

Premodom XS –  3 izbový, 54 m2 – 48 600 €

Výmera úžitkovej plochy je 41 m2. Dom je jednopodlažný vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dispozičné riešenie domu: Vstup do chodby, z ktorej sa vchádza do toalety a komory na potraviny. Za chodbou kuchyňa s obývacou časťou, ktoré tvoria spoločný otvorený priestor. Z obývačky východ na terasu. V druhej časti domu sa nachádzajú 2 samostatné izby a kúpeľňa. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome. Pri dome vybudované chodníky a parkové státie zo zámkovej dlažby.

________________________________________________________________________

Premodom S –  3 izbový, 75 m2 – 67 500 €

Výmera úžitkovej plochy je 59 m2. Dom je jednopodlažný vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dispozičné riešenie domu: Vstup do chodby, z ktorej sa vchádza do technickej miestnosti a komory na potraviny. Za chodbou kuchyňa s obývacou časťou, ktoré tvoria spoločný otvorený priestor. Z obývačky východ na terasu. V druhej časti domu sa nachádzajú 2 samostatné izby a kúpeľňa s toaletou. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome, možnosť dokurovania krbovými kachlami. Pri dome vybudované chodníky a parkové státie zo zámkovej dlažby.

________________________________________________________________________

Premodom 1 – 3 izbový, 93 m2 – 74 958 €


Výmera úžitkovej plochy je 75 m2. Dom je jednopodlažný vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dispozičné riešenie domu: Vstup do chodby, z ktorej sa vchádza do technickej miestnosti a komory na potraviny. Za chodbou kuchyňa s obývacou časťou, ktoré tvoria spoločný otvorený priestor. Z obývačky východ na terasu. V druhej časti domu sa nachádzajú 2 samostatné izby a kúpeľňa s toaletou. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome, možnosť dokurovania krbovými kachlami. Pri dome vybudované chodníky a parkové státie zo zámkovej dlažby.

________________________________________________________________________

Premodom 1+ – 3 izbový, 108 m2 – 87 048 €

Výmera úžitkovej plochy je 88 m2. Dom je jednopodlažný vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dispozičné riešenie domu: Vstup do chodby, z ktorej sa vchádza do technickej miestnosti a komory na potraviny. Za chodbou kuchyňa s obývacou časťou, ktoré tvoria spoločný otvorený priestor. Z obývačky východ na terasu. V druhej časti domu sa nachádzajú 2 samostatné izby a kúpeľňa s toaletou oddelená priečkou. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome, možnosť dokurovania krbovými kachlami. Pri dome vybudované chodníky a parkové státie zo zámkovej dlažby.

________________________________________________________________________

Premodom 2S – 4-izbový, 108 m2 87 048 €


Výmera úžitkovej plochy je 82 m2. Dom je jednopodlažný vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dispozičné riešenie domu: Vstup do chodby, z ktorej sa vchádza do izby, toalety, technickej miestnosti a komory na potraviny. Za chodbou kuchyňa s obývacou časťou a jedálňou, ktoré tvoria spoločný otvorený priestor. Z obývačky východ na terasu. V druhej časti domu sa nachádzajú 2 samostatné izby a kúpeľňa s druhou toaletou. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome, možnosť dokurovania krbovými kachlami. Pri dome vybudované chodníky a parkové státie zo zámkovej dlažby.

________________________________________________________________________

Premodom 2 – 4 izbový, 129 m2 – 103 974 €

Výmera úžitkovej plochy je 98 m2. Dom je jednopodlažný vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dispozičné riešenie domu: Vstup do chodby, z ktorej sa vchádza do izby, toalety, technickej miestnosti a komory na potraviny. Za chodbou kuchyňa s obývacou časťou a jedálňou, ktoré tvoria spoločný otvorený priestor. Z obývačky východ na terasu. V druhej časti domu sa nachádzajú 2 samostatné izby a kúpeľňa. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome, možnosť dokurovania krbovými kachlami. Pri dome vybudované chodníky a parkové státie zo zámkovej dlažby.

________________________________________________________________________

Premodom 3S – 4 izbový, 108 m2 – 87 048 €


Výmera úžitkovej plochy je 88 m2. Dom je jednopodlažný vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dispozičné riešenie domu: Vstup do chodby, z ktorej sa vchádza do technickej miestnosti a komory na potraviny. Za chodbou kuchyňa s obývacou časťou a jedálňou, ktoré tvoria spoločný otvorený priestor. Z obývačky východ na terasu. V druhej časti domu sa nachádzajú 3 samostatné izby a kúpeľňa s toaletou. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome, možnosť dokurovania krbovými kachlami. Pri dome vybudované chodníky a parkové státie zo zámkovej dlažby.

________________________________________________________________________

Premodom 3 – 4 izbový, 129 m2 – 103 974 €

Výmera úžitkovej plochy je 106 m2. Dom je jednopodlažný vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dispozičné riešenie domu: Vstup do chodby, z ktorej sa vchádza do technickej miestnosti a komory na potraviny. Za chodbou kuchyňa s obývacou časťou a jedálňou, ktoré tvoria spoločný otvorený priestor. Z obývačky východ na terasu. V druhej časti domu sa nachádzajú 3 samostatné izby a kúpeľňa s toaletou. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome, možnosť dokurovania krbovými kachlami. Pri dome vybudované chodníky a parkové státie zo zámkovej dlažby.

________________________________________________________________________

Technická špecifikácia rodinných domov

Hlavné stavebné konštrukcie

Základové konštrukcie:

 • Dom je založený na kombinovaných základových pásoch z prostého betónu a z debniacich tvárnic vyplnených betónom C16/20. Na základových pásoch a zhutnenom zásype je železobetónová doska hr. 150 mm.

Zvislé nosné konštrukcie:

 • Nosné murivo je z tehál POROTHERM hr. 380 mm resp. 250 mm.
 • Vnútorné deliace priečky sú z tehál POROTHERM hr. 115 mm.
 • Preklady nad okennými a dvernými otvormi sú zo systému POROTHERM.

Vodorovné konštrukcie:

 • Strop domu môže byť riešený ako odkladací priestor. Sadrokartónový podhľad je upevnený na oceľovom pozinkovanom rošte.
 • V horizontálnom smere v úrovni stropu je objekt zviazaný železobetónovými stužujúcimi vencami z vonkajšej strany obložené polystyrénom hr. 50 mm.

Úpravy povrchov:

 • Vnútorná omietka stien je vápenno-cementová resp. cementová pod obklady.
 • Vonkajšie steny sú zateplené- systém polystyrén hr. 80 mm s vonkajšou tenkovrstvou omietkou.
 • Hrubá podlaha je mazanina hr. 70 mm.

Izolácie:

 • Izolácia proti zemnej vlhkosti je penetračným náterom a nataviteľnými izolačnými pásmi
 • Tepelná izolácia podlahy je podlahovým polystyrénom hr. 50 mm. Izolácia stropu je minerálnou vlnou hr. 240 mm (Isover).

Zdravotechnika:

 • Kompletné vnútorné rozvody vody a kanalizácie sú PVC resp. PE.
 • Napojenie vody vodovodnou prípojkou z verejného vodovou. Vo vodomernej šachte je vodomerná zostava s vodomerom.
 • Odkanalizovanie do žumpy 10 m3.
 • Objekt je vybavení sanitárnymi zariadeniami – umývadlo, vaňa, WC

Ústredné kúrenie:

 • Kúrenie v rodinnom dome je podlahové. Zdroj tepla závesný priamovykurovací teplovodný elektrokotol Protherm Raja 14 kW  + 60 l zásobník na TÚV.
 • Doplnkový zdroj tepla môže byť piecka alebo krb. Odvod spalín je samostatným komínom (Schiedel 160 alebo 200).

Strecha:

 • Zastrešenie domu je dreveným krovom.
 • Krytina TONDACH Rumba engoba terakota
 • Klampiarske konštrukcie farbené pozinkované (KJG).
 • Podbitie krovu je OSB doskami, ktoré sú obložené polystyrénom hr.: 20 mm a povrchovo omietnuté tenkovrstvou omietkou.

Výplne otvorov:

 • Vchodové dvere plastové. Okná sú plastové (6-komorový systém) s izolačným dvojsklom. Vnútorné dvere sú drevené s obložkovou zárubňou.

Dlažby a obklady:

 • Podlaha v kúpeľni, WC, v kuchyni a v obývacej izby je z keramických dlaždíc, v ďalších miestnostiach sú laminátové parkety.
 • Steny v kúpeľni a WC sú obložené keramickými obkladačkami.

Elektroinštalácia:

 • Elektrickou prípojkou je dom napojený na verejný rozvod elektrickej energie. Meranie elektrickej energie je v rozvádzači umiestnenom v oplotení. Dom má kompletnú vnútornú elektroinštaláciu (svetelný, zásuvkový okruh).

Chodníky:

 • Chodníky a terasa sú vytvorené zo zámkovej dlažby, hrúbky 60 mm, parkové státie hrúbky 80 mm.

Fotogaléria
` [Disable Flash Gallery]`