Loading...

Referencie o nás

Veľmi si vážime Vás i Váš názor na nás.Referencie a recenzie o BIG REALITY

Preto Vás prosíme o vyjadrenie Vášho názoru na nás.
Pomôžete tým aj ďalším potenciálnym klientom pri rozhodovaní sa, či využiť naše služby.

Nám Vaše recenzie pomôžu sa ešte viac zdokonaliť.

Môžete sa vyjadriť ako ste boli spokojní napríklad s nasledovným:

 • prístup makléra – ochota, profesionalita, správanie
 • služby, ktoré Vám poskytol maklér, či spoločnosť
 • starostlivosť, ktorú sme Vám poskytli
 • bezstarostnosť – urobili sme za Vás dostatočne veľa?
 • bezpečnosť – sme spoľahliví v oblasti bezpečnosti a právneho zabezpečenia a istoty?

Vyjadriť svoj názov môžete nižšie v komentároch alebo prostredníctvom referencií cez Facebook.

______________________________________________

Facebook recenzie

[fbcomments url=““ width=“570″ count=“on“ num=“100″ countmsg=“recenzií o BIG Reality“]

Naša stránka na Facebooku

17 komentárov

 1. Oľga

  Včera bol u mňa na obhliadke bytu Váš maklér Patrik Humaj, oceňujem jeho výborný prístup ku klientovi

 2. Alenka Čurgaliová

  Bola som na stretnutí s Vašou maklérkou Mgr. Danielou Szabovou a bola som milo prekvapená s jednaním a jej ochotou.

  Je veľmi málo takých ľudí, s ktorými sa môžete porozprávať o hocičom a ona medzi takých zlatých, dobrosrdečných a milých ľudí patrí. Je to jedinečná osoba, ale aj Vaša kolegyňa, ktorú len tak nenájdete. Mám z nej fantastický pocit a preto Vám prajem veľa úspechov v práci a do budúcna veľa zákaziek.

  S pozdravom Čurgaliová

 3. Juraj

  Verím,že ste realitná kancelária na úrovni,ale tak ako všade aj u Vás sa nájde človek,ktorý dobré meno pokazí. Myslím tým real.makléra /aspoň on si tak vraví/ p.Tibora Borbelyho v N.Zámkoch. Jeho prístup je obzvlášť drzí a zavádzajúci počnúc zavádzajúcimi inzerátmi ako aj komunikáciou. Realitný biznis je síce dravý,ale to čo predvádza on nemá stým nič spoločné. Urobte si poriadky s takýmito maklérmi lebo Vám len kazia meno. Ďakujem.

 4. patricia

  Nemôžeme súhlasiť s názorom pána Juraja.Doslova nás ten príspevok nahneval a podnietil k reakcii na tieto nezmysly, pretože my máme absolútne opačnú skúsenosť s realitným maklérom p. Borbélyom a kanceláriou Big Reality v Nových Zámkoch.Nedávno sme si kúpili byt v NZ na Ďorockej ul. práve prostredníctvom vašej spoločnosti a tímu maklérov v Nových Zámkoch.Boli sme veľmi spokojní s ochotou a prístupom p. Borbélya, ktorý zariadil všetko od A po Z(od prvej obhliadky, vybavenie hypotéky v banke ……..odovzdanie bytu do užívania).Kedže sme kupovali náš prvý byt, mali sme obavy ako to zvládneme, všetko dopadlo perfektne a bez problémov.
  Preto vašu kanceláriu a hlavne tím maklérov možeme len odporučiť každému zo svojho okolia a určite sa na vás v budúcnosti vždy obrátime v prípade kúpy alebo predaja nehnuteľnosti.Ďakujeme.

 5. rodinka zo Žiliny

  S prístupom a všetkými službami poskytnutými makléra pani Mgr. Mičíkovej sme boli veľmi spokojní. Od prvého mailového a telefonického kontaktu až po vybavenie všetkých náležitostí súvisiacich s kúpou a prevodom nehnuteľnosti. Služby realitnej kancelárie budeme vrele odporúčať.

 6. Katarína

  Jednoznačne odporúčam: najpríjemnejšia a najšikovnejšia maklérka Mgr. Zuzanka Mičíková. Bez nej by sa asi moje sny tak rýchlo nesplnili. Ďakujem

 7. Martin z Nových Zámkov

  Dovoľte, aby som sa touto cestou poďakoval kancelárii Bigreality v Nových Zámkoch.Práve dnes sa dotiahol predaj nášho bytu a sme veľmi spokojní s Vašimi službami a servisom, taktiež s prístupom a ústretovosťou makléra pána Borbélya.
  Vašu kanceláriu určite odporučíme ! Ešte raz dakujeme za bezproblémový a komfortný priebeh.

 8. Marek z Nových Zámkov

  Chcem vyjadriť spokojnosť so službami Vašej kancelárie. Predovšetkým poďakovat pánovi Borbélymu, ktorý to s nami dotiahol až do úspešnej kúpi bytu. Oceňujem jeho prístup, vybavil všetko bez problémov, perfektná spolupráca, komunikácia. Určite budem odporúčať. A v prípade kúpi nehnuteľnosti sa obratim určite na Vás.
  Ďakujem

 9. Dušan

  Dobrý deň,
  predali sme byt v Nitre cez Big Reality v spolupráci s maklérkou Luciou Šalátovou.
  Rád by som touto cestou ocenil mimoriadne nadštandardný prístup k realizácii predaja, ochotu poradiť a pomôcť a veľmi profesionálny a ľudský prístup. Nestretol som sa ešte s lepším prístupom u realitných kancelárií. Budem vrelo odporúčať a držím palce.
  Ďakujem.

 10. Miro

  Predaval som byt v Nitre cez maklerku pani Luciu Salatovu.S jej pracou a pristupom som bol velmi spokojny.

 11. Dobrý deň p. Mičíková,
  Chcela by som sa Vám týmto poďakovať za profesionalitu, trpezlivosť a ochotu, pri sprostredkovaní kúpy pozemku vo Veľkom Lapáši. Mne sa ten pozemok páči stále viac a viac.
  Dúfam, že aj naďalej pri stavbe budeme mať šťastie na serióznych ľudí, podobných Vám.
  Ďakujeme.

  Miriam a Andrej

 12. Ľuboš Demin

  Dobrý deň p. Mičíková,
  Chcel by som sa Vám týmto poďakovať za profesionálny prístup pri kúpe našej nehnuteľnosti v Nitre.
  Všetkým priateľom a známim som odporučil vašu realitku.

 13. Anonym

  Pred dvomi rokmi nám sprostredkovala prenájom bytu Vaša realitná kancelária a so službami pani Mičíkovej sme boli veľmi spokojní. V tomto roku sme kupovali nehnuteľnosť a spomedzi viacerých realitných kancelárií nebolo jednoduché vybrať tú správnu. Obavy z realitiek, o ktorých sa píše na internete toľko negatív, sme pri hľadaní nehnuteľnosti prekonali a vybrali si Vašu kanceláriu Big reality. Asi to bola náhoda, že túto mala na starosti pani Mičíková. S jej profesionálnym prístupom, poradenstvom a ochotou sme boli veľmi spokojní, všetko nám dostatočne vysvetlila, zabezpečila a vždy dodržala to, na čom sme sa dohodli, čo veľmi oceňujeme. Týmto by sme sa jej chceli ešte raz poďakovať a prajeme veľa úspechov. Zároveň všetkým, ktorí majú obavy z realitných kancelárií alebo nevedia zvoliť tú správnu, realitnú kanceláriu Big Reality vrelo odporúčame.

 14. rodina KUKUČKOVYCH

  Chceme sa poďakovať pani Mgr.Zuzane Mičíkovej za jej prácu,za rýchle vybavenie,odborný prístup,príjemné vystupovanie,okamžité riešenie situácie.Do budúcnosti jej prajeme vela spokojných zákazníkov a úspechov v práci

 15. rodina Laukova

  Dobry den,
  Touto cestou sa chceme podakovat pani Janke Golhovej za jej vybornu pracu pri predaji nasho bytu vo Vrabloch, za jej profesionalny a ludsky pristup. Prajeme jej do buducnosti vela uspechov a spokojnych zakaznikov. Este raz dakujeme.

 16. Šabíkoví

  Doposiaľ sme nemali žiadne skúsenosti s realitnými kanceláriami. O to väčšie bolo pre nás prekvapenie, keď sme sa pri hľadaní pozemku stretli s prístupom pani Golhovej z Big reality. Bola veľmi ochotná a maximálne ústretová. Radila nám ohľadom kúpy a napokon všetko zabezpečila podľa našich požiadaviek. Po prekonzultovaní vybranej ponuky sme si dohodli obhliadku, ktorá sa konala cez víkend. Následne sme sa rozhodli a v rekordne krátkom čase nám vybavila všetky náležitosti, ako aj stretnutie s predávajúcimi a obchod sme úspešne ukončili. Ďakujeme!

 17. Miroslav Ondrejka

  Dobrý deň,

  chcel by som sa poďakovať pani Zuzane Mičíkovej za jej vysoko profesionálny a starostlivý prístup od prvého dňa – prvej obhliadky až po odovzdanie bytu. Naozaj veľmi milý, ústretový a ľudský prístup k zákazníkom.

  BigReality a pani Mičíkovú určite odporučím každému kto bude potrebovať služby realitnej kancelárie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *