Loading...

Prenájom bytov v MEDENA Residence, od 47€/ noc, od 235€/týždeň Staré mesto, kompletne zariadený, STANDARD, COMFORT, DELUXE

235 €

Description

Spoločnosť BIG Reality v spolupráci s FUKAS APARTMENTS

 

Vám ponúka na prenájom 1 a 2 izbové apartmány v MEDENA residence na jeden deň, týždeň alebo mesiac v Bratislave.

 

V MEDENA residence sa nachádzajú jednoizbové a  dvojizbové apartmány. MEDENA Residence tvoria apartmány vysokého štandardu situované v historickom centre Starého mesta Bratislavy. MEDENA Residence leží v blízkosti Slovenského národného divadla, Opery SND, Slovenskej filharmónie, či nákupného a zábavného centra EUROVEA. K Dunaju vás delí len asi 250 m. Skvelá lokalita len umocňuje naozaj skvelý pocit z ubytovania v týchto apartmánoch.

V MEDENA residence si môžete vybrať s nasledovných typov  apartmánov:

  • 1 izbový apartmán Comfort – 45 m2  (1 izbový) –  1 izbový apartmán s výmerou 44 m2, pre 1 – 2 osoby. Pozostáva z priestrannej spálne s kuchynským kútom a posedením.

  • 2 izbový apartmán Comfort – 53-55 m2  (2-izbový) – 2 izbový apartmán s výmerou 53-56 m2, pre 1-4 osoby, štandardne pre 1-2 osoby. Ďalšie lôžka sú prístelky. Pozostáva z 1 spálne, obývacej izby spojenej s kuchynským kútom, veľkej kúpeľne s vaňou a WC, chodby.

  • 2 izbový apartmán Deluxe – 66 m2 (2 – izbový) – 2 izbový apartmán s výmerou 66 m 2 pre 1-4 osoby. V spálni sa nachádza dvojposteľ, v obývacej izbe / spálni sú 2 jednopostele alebo dvojpostel. Pozostáva z 1 spálne, veľkej priestrannej obývacej izby/spálne  spojenej s kuchynským kútom, veľkej kúpeľne s vaňou a WC a chodby.

    Plné vybavenie je štandardom u každého apartmánu značky FUKAS Apartments.

 

CENY:

od 47€/ noc

týždeň od 235€

mesiac od 950€

V prípade bližších informácií o obsadenosti nás neváhajte kontaktovať

telefonicky: +421911 949 996

mailom: bratislava@fukasapartments.com

cez web: www.fukasapartments.com

facebook: BIG REALITY, FUKAS Apartments

Location

Share This Property

Share